Trešdien, 6. janvārī, norisināsies RSU Zinātnieku brokastis. Pasākuma temats – pētniecības datu pārvaldība.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja izzināt pētniecības datu pārvaldības jautājumus dažādos aspektos, tās nozīmi un iekļaušanos pētniecības procesa ciklā, gūt priekšstatu par FAIR principu ievērošanas iespējām un datu pārvaldības plāniem.

Programma

9.00–10.30Ieskats pētniecības datu pārvaldībā
Gita Rozenberga, Latvijas Universitāte, OpenAIRE-Advance Latvijā
10.30–10.50Mastering your Data
Prof. Serhio Urive (Sergio Uribe), RSU bioninformātikas pētniecības grupa

pieslēgties Zoom
ID: 986 9294 9546
piekļuves kods: 132725

Pieteikties

Darba valodas: latviešu, angļu
Datu apstrādes atruna

Nolūkā nodrošināt Rīgas Stradiņa universitātes (turpmāk – RSU) rīkoto Zinātnieku brokastu dalībnieku personas datu korektu apstrādi, informējam, ka

1. Zinātnieku brokastu organizēšanai un administrēšanai tiks apstrādāti Jūsu reģistrācijas laikā sniegtie personas dati: vards, uzvārds, e-pasta adrese, pārstāvētā institūcija, tālruņa nr. Minēto personas datu apstrādi RSU veiks 12 (divpadsmit) mēnešus.
  2. Zinātnieku brokastu norise notiks platformā Zoom. Ieraksti un fotogrāfijas var tikt izmantoti RSU leģitīmo interešu nodrošināšanai – konferences atspoguļošanai mārketinga un sakaru aktivitātēs (tostarp materiāla sagatavošanai un ievietošanai sociālajos tīklos), lai nodrošinātu RSU atpazīstamību, kā arī arhivēšanas nolūkā un turpmākā darbā studiju procesā. Personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, t. i., RSU leģitīmu interesi atspoguļot organizētos pasākumus vai pasākumus, kuros tā piedalās, plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos, tādējādi nodrošinot atpazīstamību.
  3. iepriekšējā punktā minēto datu glabāšana tiks veikta pastāvīgi. Ievērojot konkrētās datu apstrādes mērķi, daļa iegūto materiālu var būt publiski pieejama RSU sociālajos tīklos vai mājaslapā, tādā veidā kļūstot pieejamai jebkurai trešajai personai.

Ar papildu informāciju par RSU veikto personas datu apstrādi un savām tiesībām varat iepazīties RSU privātuma politikā RSU mājaslapā latviešu valodā vai angļu valodā, kā arī RSU Informācijas centrā papīra formātā.

Pārzinis

Rīgas Stradiņa universitāte
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
E-pasts: rsuatrsu[pnkts]lv
Tālr. 67409232

Par RSU veiktās personas datu apstrādes jautājumiem aicinām sazināties ar RSU datu aizsardzības speciālistu, rakstot e-pastu uz adresi personu[pnkts]datiatrsu[pnkts]lv vai izmantojot augstāk minētos kontaktus.

Telpa
tiešsaistē