28. un 29. martā Liepājā tiks organizēts starptautisks zinātnes pasākums Viedrisinājumi iekļaujošai augstākajai izglītībai. Šajā pasākumā pulcēsies augstākās izglītības iestāžu un zinātnisko organizāciju pārstāvji no Eiropas un citām pasaules valstīm.

Pasākuma mērķis ir nodrošināt divu dienu informatīvu platformu diskusijām par mainīgajām tendencēm un zinātniskajiem pētījumiem asistīvo jeb palīgtehnoloģiju jomā kopsakarībā ar to piekļūstamības nodrošinājumu sociālajā vidē. Pasākumā piedalīsies zinātnieki, produktu izstrādātāji un asistīvo tehnoloģiju lietotāji. Pasākuma viesiem arī būs nodrošināta iespēja iepazīties un iegūt neierobežotu pieeju digitālajam asistīvajam instrumentam, kas izstrādāts Liepājas Universitātes Erasmus+ partnerības projekta Viedrisinājumi iekļaujošai augstākajai izglītībai studentiem ar īpašām vajadzībām ietvaros.

• Pasākumā iespējams piedalīties klātienē vai tiešsaistē
  • Dalība pasākumā ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots
  • Pasākuma viesiem būs iespēja bez maksas nakšņot viesnīcā Līva Liepājā, Lielajā ielā 11
  • Tiks nodrošinātas arī pusdienas un kafijas un tējas pauzes

* Reģistrācija dalībai pasākumā ir obligāta gan klātienes, gan tiešsaistes dalībniekiem.

Plašāka informācija par pasākumu

Pasākumu finansē Erasmus+ programmas partnerības projekts Smart Solutions for the Inclusion of Students with Disabilities in Higher Education (nr. 2020-1-LV01-KA203-077455).

Norises vieta

Telpa