Pārlekt uz galveno saturu
Kategorija
Informācijas sistēmas

Apraksts

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) darbiniekiem ir iespēja ar IT servisa centra atbalstu iegūt pirmreizēju vai aizmirstu paroli. Lai iegūtu pirmreizēju vai aizmirstu paroli, sazinieties ar IT servisa centru.

Darbiniekiem ir pieejams jauns e-pakalpojums – Paroles atjaunošana. Tagad RSU darbinieki paši var iegūt vai atjaunot savas RSU lietotāja paroles, ja gadījumā esat to aizmirsuši. Paroli varat nomainīt, dodoties uz jebkuru no RSU sistēmām, kur zem autentificēšanās ievades laukiem ir iespēja nomainīt paroli.

Vēlos pats sev nomainīt paroli

Lai veiktu paroles nomaiņu, dodieties uz jebkuru no RSU sistēmām, kur zem RSU lietotājvārda un paroles ievades laukiem ir informācija par paroles nomaiņu studējošajiem un darbiniekiem. Spiediet uz "Spiediet šeit, lai iegūtu vai nomainītu paroli".

 

apstiprinajums.png

 

parolesnmaina.png

 

 

 

 

Lai izmantotu šo pakalpojumu Jums ir jāapstiprina piekrišanas personas datu apstrādes politikai, ar kuru var iepazīties uz ekrāna un jāapliecina, ieliekot ķeksi pie piekrišanas iespējas. 

Tālāk spiediet uz pogas "Latvija.lv" un autorizējieties sistēmā, izmantojot kādu no portāla dotajām iespējām.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pēc Latvija.lv sistēmas autorizācijas, Jums tiek atvērts jauns paroles maiņas logs, kur ir jāievada sava vēlamā parole, kas atbilst zemāk minētajiem nosacījumiem

Pēc Atjaunot nospiešanas Jūsu parole ir veiksmīgi nomainīta un lai Jūs būtu informēti par sava konta darbībām sistēmā, Jums uz e-pastu tiks nosūtīts informatīvs paziņojums, par Jūsu veiktajām izmaiņām savā kontā.

Papildus informācija

Par paroli jāizvēlas pietiekami sarežģīta simbolu kombinācija. Paroles garumam jābūt vismaz 9 simboliem un ne vairāk kā 16 simboliem. Parole ir jāmaina ne retāk kā katras 194 dienas, kā arī jaunā parole nedrīkst būt vienāda ar 24 iepriekšējām parolēm.

Paroles veidošanas principi:

 • jaunā parole nedrīkst saturēt lietotāja vārdu, uzvārdu vai lietotājvārdu;
 • jaunajai parolei ir jābūt no 9 līdz 16 simboliem garai un jāsatur vismaz četri zīmju veidi:
  • lielie burti
   A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
  • mazie burti
   a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
  • cipari
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
  • simboli
   : ~ ! @ # $ % ^ & * ( ) - _ = + { } \ / | @ ; : . , < > ? [ ]