Kategorija
MyRSU

Apraksts

Reizi semestrī notiek pieteikšanās uz ierobežotās izvēles (B daļas)  semestra brīvās izvēles (C daļas) studiju kursiem. Lai nenokavētu pieteikšanās termiņu, studējošajiem lūgums sekot līdzi datumiem, kas norādīti Studējošā portāla flīzē "B/C daļas kursi".

Uz ierobežotās izvēles un brīvās izvēles kursiem pieteikties tiek aicināti studenti:

• kuri nav veikuši savu izvēli,
  • kuri ir pieteikušies uz B daļas kursiem daļēji,
  • atjaunojušies studijām RSU.
Pieteikties un mainīt savu izvēli var tikai elektroniski Studējošo portālā MyRSU.

Ja jūsu programma neparedz B un C bloka studiju kursu apgūšanu, Jūs neredzēsiet sarakstu ar studiju kursiem un jums nav jāveic reģistrēšanās.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar savas fakultātes kontaktpersonu.

Palīdzi uzlabot e-pakalpojumu kvalitāti un aizpildi anketu par reģistrēšanos izvēles studiju kursiem. Vairāk informāciju meklē RSU Studējošo portālā MyRSU.