Pārlekt uz galveno saturu

Esiet sveicināti! Lai piedalītos Rīgas Stradiņa universitātes rīkotajā 4. Zinātniski praktiskajā konferencē “Māsu un vecmāšu izglītības un prakses vienotība: inovatīvas zināšanas, prasmes un kompetence” (turpmāk - Konference), kas notiks 2018.g. 17.maijā, no plkst. 10.00 Anniņmuižas bulv. 26A, konferenču zālē, lūdzam aizpildīt dalībnieku reģistrācijas lapu!

Nolūkā nodrošināt Konferences dalībnieku personas datu korektu apstrādi, informējam, ka:

  1. norādot savus personas datus reģistrācijas veidlapā Jūs piekrītat sniegto personas datu – vārds, uzvārds, e-pasta adrese, darba un/vai studiju vieta, apstrādei un uzglabāšanai, kas nepieciešama Konferences administrēšanai;
  2. Konferences dienā parakstoties reģistrācijas veidlapā, Jūsu sniegtie personas dati var būt redzami citiem Konferences dalībniekiem;
  3. reģistrējoties dalībai Konferencē un piedaloties tās aktivitātēs var tikt apstrādāti Jūsu personas dati – vārds, uzvārds, fotogrāfijas, balss un/vai video ieraksts.  Jūsu personas dati var tikt izmantoti Rīgas Stradiņa universitātes leģitīmo interešu nodrošināšanai – Konferences atspoguļošanai marketinga un sakaru aktivitātēs (t.sk. materiāla sagatavošanai un ievietošanai sociālajos tīklos).
   
Reģistrējoties dalībai konferencē “Māsu un vecmāšu izglītības un prakses vienotība: inovatīvas zināšanas, prasmes un kompetence” un piedaloties tās aktivitātēs, Jūs apliecināt savu piekrišanu iepriekš minēto personas datu apstrādei noteiktajam mērķim.
 
Pārzinis:
Rīgas Stradiņa universitāte
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
e-pasts: rsu@rsu.lv
 
Lai sniegtu Jums elektronisku (uz Jūsu reģistrācijas veidlapā norādīto e-pasta adresi) informāciju par citām Rīgas stradiņa universitātes aktivitātēm un organizētajiem pasākumiem vai piedāvājumiem un pakalpojumiem, kas, mūsuprāt, varētu Jūs īpaši interesēt, lūgums to atzīmēt veicot reģistrāciju.

Dotā piekrišana ir spēkā līdz tās atsaukumam.

Atteikties no turpmākas paziņojumu saņemšanas iespējams, rakstot uz rsu@rsu.lv.