Pārlekt uz galveno saturu

AS Olainfarm Izcilības stipendija dibināta 2011. gadā. Studējošo stipendijas mērķis ir finansiāli atbalstīt sekmīgākos un talantīgākos studentus, kā arī dot iespēju jau studijuolainfarm_logo.jpg laikā iepazīties ar karjeras iespējām nozarē un uzņēmumā. Olainfarm piešķir trīs stipendijas RSU Farmācijas fakultātes 4. studiju gada studentiem, kā arī piedāvā prakses iespējas AS Olainfarm.

Stipendiāti tiek noteikti konkursa kārtībā. Stipendijas apmērs ir 200 eiro mēnesī, un izvēlētie stipendiāti to saņem desmit studiju mēnešus.

Arī students, kurš saņem valsts stipendiju vai citu privāto stipendiju, var pieteikties AS Olainfarm Izcilības stipendijai. Uz stipendiju nevar pretendēt ārvalstu studenti.

Lai pieteiktos stipendijai: 

- vidējai atzīmei jābūt virs 7,5 ballēm;

- jāaizpilda pieteikuma anketa;

- jāatjauno CV;

- jāsaņem sekmju izraksts ar vidējo atzīmi.

Tas viss jānosūta uz alumniatrsu[pnkts]lv un jānogādā RSU Absolventu asociācijas birojā (Dzirciema ielā 16, K-124. kab.)

Pieteikšanās AS Olainfarm Izcilības stipendijai norisināsies no 19. līdz 29. maijam.

Uzņēmums ir viena no lielākajām kompānijām Baltijā ar vairāk nekā četrdesmit piecu gadu  pieredzi medikamentu, aktīvo ķīmisko ingredientu un ķīmisko vielu ražošanā. Tajā strādā gandrīz 1000 augsti kvalificētu speciālistu.