Darbiniekiem
COVID-19

Lai mazinātu Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studējošo, personāla un apmeklētāju veselības apdraudējumu, kā arī lai novērstu RSU studiju un zinātniskās darbības nepārtrauktības riskus, šā gada 18. decembrī RSU ir ieviesti šādi epidemioloģiskās drošības pasākumi. Tie ir pieņemti, balstoties uz Ministru kabineta papildus noteiktajiem ierobežojumiem 17. decembrī.

Studiju process RSU līdz 2021. gada 30. janvārim notiek attālināti. Klātienē pieļaujama tikai klīniskā prakse rezidentūrā, ievērojot ārstniecības iestāžu epidemioloģiskās drošības prasības. Šajā sakarā slēgta ir arī RSU bibliotēka.

Studiju programmu vadītājiem ir pienākums nodrošināt, ka, īstenojot studiju procesa aktivitātes, tostarp prakses, pie trešajām personām (ārstniecības iestādes, klīniskās bāzes, prakšu vietas u. c.), no RSU un studējošo puses stingri tiek ievērotas šo iestāžu epidemioloģiskās drošības prasības un citi norādījumi.

Minētie termiņi ar atsevišķu rektora rīkojumu var tikt grozīti atbilstīgi aktuālajām Covid-19 infekcijas izplatības tendencēm un normatīvajiem aktiem.

Rektora rīkojums par studiju procesa turpmāko organizēšanu COVID-19 infekcijas izplatības apstākļos (18.12.2020.)

Visi RSU studējošie tiek aicināti sekot līdzi tālākai informācijai, to skaitā RSU rektora rīkojumiem par studiju procesa organizāciju un pretepidemioloģiskiem pasākumiem tās drošības paaugstināšanai.

Šā gada 17. decembrī Latvijas Republikas Ministru kabinets pieņēma stingrākus ierobežojumus līdz 2021. gada 11. janvārim. Rezultātā stājās spēka virkne būtisku ierobežojumu.

Informācija par ierobežojumiem pieejama Ministru kabineta mājaslapā.

Būsim solidāri cits pret citu! Rūpēsimies par savu un apkārtējo kolēģu drošību!