Darbiniekiem

Par godu Latvijas hokeja komandas augstajiem sasniegumiem 2023. gada Pasaules čempionātā hokejā, izcīnot bronzas medaļu, Saeima ārkārtas sēdē lēmusi pirmdienu, 29. maiju, pasludināt par svētku dienu.

lv_karogs_zila_debess.png

Šodien RSU ir brīvdiena un nenotiks studiju process, tostarp eksāmeni. Par šodien, 29. maijā, paredzēto eksāmenu un citu pārbaudījumu pārcelšanu studējošie saņems informāciju no savas katedras (fakultātes).

Apsveicam visus ar izcilo Latvijas hokeja komandas sniegumu! Kopā priecājamies un svinam!

Rektora rīkojums par brīvdienu 2023. gada 29. maijā

29.05.2023    Rīgā
Nr. 1-PB-2/277/2023

Par brīvdienu 2023. gada 29. maijā

Ņemot vērā, ka ar likumu “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” tika noteikts, ka 2023. gada 29. maijs ir svētku diena (brīvdiena), sakarā ar to, ka Latvijas hokeja komanda ieguva bronzas medaļu 2023. gada Pasaules hokeja čempionātā,
NOSAKU:

1. Rīgas Stradiņa universitātē 2023. gada 29. maiju par brīvdienu.
  2. Rīgas Stradiņa universitātē studiju process, tajā skaitā arī eksāmeni, tiek pārcelti uz citām dienām un tiek veikta studiju procesa pārplānošana vai studiju satura integrēšana turpmākajos studiju kursu notikumos.
  3. Valsts eksāmenus pārplāno fakultāšu atbildīgie darbinieki, savukārt regulāros studiju notikumus katedru un Studiju departamenta atbildīgie darbinieki par studiju procesa plānošanu.
  4. Informāciju par pārceltajiem studiju pasākumiem sniedz atbilstošās fakultātes un katedras.
  5. Darbiniekiem, kuri 2023. gada 29. maijā veic darba pienākumus sakarā ar studiju procesa organizācijas izmaiņām un pārplānošanu, ir tiesības izmantot apmaksātu brīvdienu citā laikā, saskaņojot to ar tiešo vadītāju.
  6. Pārvaldības biroja darbiniekiem iepazīstināt ar rīkojumu visus darbiniekus un studējošos.
  7. Šis rīkojums stājas spēkā 2023. gada 29. maijā.

Rektors                                                                     A. Pētersons