Darbiniekiem

Sākot ar šo gadu ikvienam RSU darbiniekam ir iespēja aizpildīt pieteikumu 3D drukas pakalpojumiem, kuru izpildi nodrošina Medicīnas fakultātes Fizikas katedras 3D laboratorija. Laboratorijas galvenais mērķis ir nodrošināt citas struktūrvienības ar nepieciešamo aprīkojumu un zināšanām 3D tehnoloģiju izmantošanai akadēmiskajā un zinātniskajā vidē.

3D laboratorija ir aprīkota ar modernām iekārtām, programmatūru un kvalificētu personālu. Nodrošinātie pakalpojumi ietver pilnīgu atbalstu gan 3D modelēšanā, iekļaujot anatomiskas struktūras, simulatorus, trenažierus un medicīniskas ierīces, gan kvalitatīvu trīsdimensiju druku ar virsmas pēcapstrādi.

MF Fizikas katedras 3D laboratorijā tiek izmantotas 3D tehnoloģijas, lai atbalstītu akadēmisko un pētniecības personālu, kā arī studējošos 3D projektu īstenošanā. Lai saņemtu 3D drukāšanas pakalpojumus, jāaizpilda veidlapa un jāgaida apstiprinājums, pēc kura būs nepieciešams veikt iepirkuma pieprasījumu. Kad detaļa būs izdrukāta un apstrādāta, saņemsiet paziņojumu par saņemšanu.

Vairāk par pieejamiem 3D printeriem – Fizikas katedras mājaslapā.