Darbiniekiem

No 23. līdz 27. augustam Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16) norisināsies starptautiskā vasaras skola Modelēšana un simulācija veselības aprūpē (International Summer School 2021 Riga, ISSR 2021), kurā varēs piedalīties gan klātienē, gan attālināti tiešsaistē. Pieteikšanās notiek līdz 23. jūlijam, reģistrējoties RSU mājaslapā. Norises valoda: angļu.

Nedēļas garumā vasaras skolas semināros tiks aplūkoti un iztirzāti tādi temati kā: ievads modelēšanā un simulācijā veselības aprūpes procesu vadībā; simulācijas pētījuma veikšanas soļi; datu analīze, simulācijas modeļu pārbaude un apstiprināšana, bāzes scenārija un vadīšanas eksperimentu modelēšana; uz gadījumu izpēti balstīta modelēšana un simulācija.

Vasaras skola notiks klātienē RSU datorklasē, kur drīkstēs piedalīties tie dalībnieki, kuriem ir sadarbspējīgs vakcinācijas, testēšanas vai pārslimošanas sertifikāts (Covid-19 sertifikāts).

Dalības maksa ir 350 eiro. RSU studentiem un darbiniekiem dalības maksu sedz universitāte.

Vasaras skolu organizē Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Veselības vadības docētāju grupa starptautiskās sadarbības ietvaros maģistra studiju programmā Veselības vadība.