Vertikāli integrēto projektu uzsaukumi
Aroda un vides medicīna

RSU vertikāli integrētā projekta (VIP) studiju kursa Iekštelpu gaisa kvalitāte docētāja Žanna Martinsone aicina pieteikties radošus un aktīvus RSU studējošos, lai īstenotu pirmo sadarbības kursu ar Rīgas Tehnisko universitāti par iekštelpu gaisa attīrīšanas un dezinfekcijas robota prototipa izstrādi.

VIP studiju kursa Indoor Air Smart Tracker ietvaros tiks veikta robota prototipā izmantoto tehnoloģiju atbilstošo kontroles parametru identificēšana un definēšana, kā arī iekštelpu gaisa kvalitātes novērtēšanas metodikas un procedūras izveide n kontroles mērījumu veikšana.

Aicinām pieteikties RSU studējošos, kuriem interesē tehnisku risinājumu meklēšana un realizācija, eksperimentu plānošana un veikšana.

Papildus jauniegūtajām zināšanām un prasmēm būs iespēja saņemt ikmēneša stipendiju 200–228 EUR apmērā.

Nodarbības notiks trešdienās no plkst. 16.30 līdz 19.00 RTU Dizaina fabrikā.

Pieteikšanās – līdz 5. septembrim.

vip_rsu_lv.jpg

Aktivitāte tiek īstenota projektā Pārvaldības procesu pilnveide un studiju programmu satura modernizācija Rīgas Stradiņa universitātē (Nr. 8.2.3.0/18/A/011).

ieguldijums_tava_nakotne_rsu_nap_esf.jpg