Konferences, semināri
Rezidentūra

2019. gada 11. un 12. oktobrī "Radisson Blu" Daugava (Kuģu ielā 24, Rīgā) notiks zinātniski praktiskā konference 4th NEURO-Course in Neuropathology: Pathology of  Central and Peripheral  Nervous System. To organizē Baltijas Neiropatologu asociācija (Baltic Association of Neuropathologists), RSU Patoloģijas katedra un RSU Absolventu asociācija. Pieteikšanās konferencei līdz 6. oktobrim.

Konferences tēma ir centrālās nervu sistēmas audzēju diagnostika un klasifikācija, iekļaujot jautājumus par jaunākās molekulārās izmeklēšanas metodēm. Atsevišķas konferences sadaļas būs veltītas arī neiromuskulārajai patoloģijai un centrālās nervu sistēmas izmeklēšanai.

Kaut arī konferences galvenā mērķauditorija ir patologi, kuri veic centrālās un perifērās nervu sistēmas, kā arī neiromuskulāro patoloģiju, tajā piedalīties laipni aicināti arī saistīto medicīnas nozaru pārstāvji: neirologi, onkologi, neiroķirurgi un visi ieinteresētie medicīnas nozares profesionāļi. Tāpat tiek gaidīti rezidenti un medicīnas studenti, kuri interesējas par neiropatoloģijas aktualitātēm.

Pirmo reizi tiek piedāvātas iespēja iesniegt konferences tēzes gan mutiskajiem, gan stenda referātiem.

Konferences valoda – angļu.

Plašāka informācija konferences lapā

Konference Rīgā tiek organizēta pēc ilgāka pārtraukuma. Pēdējo reizi Latvijā tā notika 2007. gadā.