Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvaldei rudens ir pārmaiņu laiks, jo tad, kā jau ik gadu, norisinās pašpārvaldes padomes vēlēšanas. Šogad no 26. oktobra līdz 6. novembrim ikvienam RSU studējošajam ir iespēja kandidēt vēlēšanās un ienest jaunu dvesmu RSU studentu organizācijā, kas pārstāv universitātes studējošo intereses.

sp-padomes-velesanas-2020-rudens.jpg

Padome ir izaugsmes iespēju platforma, kurā tu vari ne tikai apmeklēt sēdes un darba grupas un izteikt viedokli, bet arī pieņemt lēmumus par normatīvo aktu grozījumiem, apstiprināt un pārraudzīt Studējošo pašpārvaldes budžetu un valdes darbu, tai skaitā ievēlēt dažādus studējošo pārstāvjus, piemēram, fakultātes domniekus, senatorus, un iesaistīties dažādos projektos un pasākumos gan kā aktīvists, gan kā organizators. Gluži tāpat kā ikviens studējošais, padomes biedri var izteikt idejas un ierosinājumus, lai uzlabotu studiju procesu un vidi ne tikai savā, bet arī citās fakultātēs.

Studējošo pašpārvaldes padome sastāv no 36 vēlētiem biedriem, kas pārstāv visas fakultātes un Ārvalstu studentu nodaļu. Par konkrēto padomes biedra kandidātu balso tikai viņa fakultātes vai nodaļas studējošie. Atbilstoši studējošo skaitam katrā fakultātē un nodaļā proporcionāli tiek noteikts pieejamo mandātu jeb balsstiesīgo padomes biedru skaits.

Studējošo pašpārvaldes padomes mandātu sadalījums

• Ārvalstu studentu nodaļā – 6
  • Medicīnas fakultātē – 5
  • Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātē – 5
  • Rehabilitācijas fakultātē – 4
  • Juridiskajā fakultātē – 4
  • Komunikācijas fakultātē – 4
  • Eiropas studiju fakultātē – 3
  • Farmācijas fakultātē – 2
  • Zobārstniecības fakultātē – 2
  • Rezidentūras studiju fakultātē – 1
Kļūsti par daļu no 2021. gada padomes, ienes pārmaiņas Studējošo pašpārvaldē un izaicini pats sevi!

Pieteikties amatam (līdz 06.11. plkst. 23.59)