Valodas
Tradicionālie pasākumi

28. novembrī Valodu centrs rīkoja Valodu pēcpusdienu, kas jau ir kļuvusi par jauku tradīciju. Pasākuma  mērķis ir veicināt vēlmi apgūt jaunas valodas, iepazīt citu zemju tradīcijas un kultūru.

Rīgas Stradiņa universitātē ikdienas skan daudz dažādu valodu. Studējot un strādājot daudzkultūru vidē, mēs patiešām spējam novērtēt, cik svarīgas ir svešvalodu prasmes, jo, kā zināms, valoda ir tilts citu kultūru, tradīciju un vērtību iepazīšanai.

RSU studenti, kas Valodu centrā apgūst svešvalodas, radoši apliecināja savas prasmes vācu, franču, spāņu, latviešu un krievu valodā. Valodu pēcpusdienas programma šoreiz bija ļoti plaša, pateicoties atsaucīgajiem ESF, KF, JF un ĀSN studējošajiem. Studenti bija sagatavojuši muzikālus priekšnesumus, videofilmas, dzejas vizualizācijas, arī gastronomiskus priekšnesumus – degustācijas. ĀSN septītā semestra students Dinešs Kumars Alandurs Baskars (Dinesh Kumar Alandur Baskar) no Indijas iepazīstināja ar valodu daudzveidību Indijā, bet sestā semestra students Džedidia Visvazs Solomons Prabahars (Jedidiah Viswaz Solomon Prabahar) dalījās iespaidos par dzīvi Latvijā, patīkami pārsteidzot ar  savām teicamajām latviešu valodas zināšanām. Klātesošajiem bija arī iespēja iesaistīties studentu izveidotās interaktīvās spēlēs – viktorīnās. Pasākuma viesis bija Rīgā studējošais meksikānis, kurš ar nelielu stāstījumu spāņu valodā par Meksiku kuplināja Valodu pēcpusdienu.

Pateicamies visiem par līdzdalību un radošām ierosmēm pasākuma sagatavošanā un norisē!