Absolventiem
Darbiniekiem
Izstādes

Aicinām apskatīt jauno RSU Vēstures muzeja veidoto izstādi RSU spēks un varēšana jaunajā realitātē, kas iekārtota Dzirciema ielā 16, vitrīnā pie aulas.

rsu_muzejs_vitrina01.jpg

Globālā pandēmija – šis laiks pērn un šogad nav bijis viegls nevienam. Tomēr mēs, Rīgas Stradiņa universitātes saime – studenti, docētāji, atbalsta personāls –, esam spējuši šo satricinājumu pārdzīvot, noturēt labu profesionālo līmeni un sasniegt augstus rezultātus.

Vēlamies šos sasniegumus, kas iet roku rokā ar ticību, ka vajag darīt savu darbu un izdarīt to līdz galam, neraugoties uz šķēršļiem, saukt par RSU varoņdarbiem. Tādu nav maz, un tikai dažus no tiem esam atspoguļojuši šajā izstādē. Šis ir periods, kurš noteikti atstās dziļu nospiedumu vēsturē, un svarīgi saglabāt liecības par to  nākamajām paaudzēm.

Ja gribi nodot muzejam priekšmetisku liecību, kas vēsta par kādu nozīmīgu notikumu, sasniegumu vai labu rezultātu Rīgas Stradiņa universitātē 2020./2021. gadā, lūdzu sazinies ar muzeju: muzejsatrsu[pnkts]lv (muzejs[at]rsu[dot]lv)! Iespēju robežās papildināsim izstādi ar jauniem priekšmetiem un stāstiem.