Ziņas

29. martā Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notika nodibinājuma Doctors Safe Train fonds, kas ir RSU un LLU kopprojekts, ikgadējā dalībnieku sapulce, kurā nodibinājuma valde rektoriem un pilnvarniekiem, t. i., nodibinājuma padomes locekļiem no abām universitātēm, sniedza atskaiti par iepriekšējā gadā paveikto un nākotnes plāniem.

kirurgi-macas-jelgava10-lead.jpg

Doctors Safe Train tika dibināts pirms četriem gadiem ar mērķi organizēt praktisko iemaņu kursus medicīnas un veterinārmedicīnas speciālistiem, kuros realitātei pietuvinātos apstākļos tiek izmantotas jaunākās medicīnas tehnoloģijas un metodika. Kopš dibināšanas Doctors Safe Train kopumā ir organizējis 48 mācību kursus. Līdz šim iestrādātākie kursu virzieni ir invazīvā radioloģija, konvencionālā / laparaskopiskā ķirurģija un bērnu ķirurģija.

Kopumā kursos ir piedalījušies vairāk nekā 500 ārsti. Kursu dalībnieki ir bijuši ne tikai no Baltijas valstīm, bet arī no Vācijas, Zviedrijas, Krievijas, Itālijas, Rumānijas, Francijas, Austrijas, Lielbritānijas, Ēģiptes u. c.

Papildus Latvijas ekspertiem par kursu ekspertiem ir bijuši speciālisti no ASV, Vācijas, Itālijas un Lielbritānijas.

Nākotnē plānots veidot Doctors Safe Train filiāli Vācijā.

Vairāk par nodibinājumu Doctors Safe Train var lasīt šeit.