Darbiniekiem
Konferences, semināri
Pētniecība

Latvijas Reto slimību speciālistu asociācija sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) 23. aprīlī tiešsaistē rīkos 10. Latvijas Reto slimību konferenci. Kā ik gadu, konferencē tiks aptvertas aktualitātes reto slimību diagnostikā un ārstēšanas iespējās, un tā būs saistoša gan ģimenes ārstiem un citiem speciālistiem, kā arī medicīnas un veselības aprūpes jomas studentiem.

Pasākumu atklās RSU Iekšķīgo slimību katedras vadītājs prof. Aivars Lejnieks, kardiologs un Latvijas Reto slimību asociācijas vadītājs doc. Andris Skride un kardiologs, RSU doc. Ainārs Rudzītis. Konferences dienaskārtībā ir tādas saslimšanas kā hemofilija, amiloidoze, plaušu hipertensija, kuņģa un aizkuņģa dziedzera audzēji, nieru policistoze, hopofosfatāzija, Danona slimība un ādas T-šūnu limfoma.

Konferences programma pieejama asociācijas mājaslapā www.rssa.lv/reto-slimibu-konferences/. Kā ierasts, reģistrēšanās noritēs portālā evisit.eu. Sadaļā Pasākumi nepieciešams izvēlēties 23. aprīļa pasākumu 10. Latvijas Reto slimību konference. Interesentiem, kuri vēl nav lietojuši portālu evisit.eu, pirms pieteikšanās konferencei ir jāreģistrējas portālā.

Par dalību konferencē iegūstami četri tālākizglītības punkti, un reģistrētie apmeklētāji varēs iegūt dalību apliecinošu sertifikātu. Konferences norises valoda – latviešu. Dalība konferencē ir bezmaksas.