Stipendijas

13. februārī pārstāvji no nodibinājuma Rīgas Stradiņa universitātes RSU) fonds, Studiju departamenta, Studējošo pašpārvaldes un mecenāta Dr. h. c. Egila Gulbja izvērtēja līdzšinējos 58 stipendijas saņēmējus. Tā kā viņi visi ir sekmīgi un aktīvi, RSU fonds turpinās izmaksāt ikvienam līdzšinējos 120 eiro mēnesī.

Egila Gulbja medicīnas sociālā stipendija paredzēta sekmīgiem RSU studiju programmas Medicīna studentiem, kuri, piemēram, nāk no daudzbērnu ģimenes vai ir apgādnieki vismaz vienai personai.

Stipendijas pieteikumos jaunieši norādījuši , ka šī stipendija ļāvusi ievērojami uzlabot sekmes studijās, jo tā atvieglo ikdienas sociālos apstākļus.

Šīs stipendijas pirmsākumi RSU rodami 2016. gadā, un tās mērķi ir veicināt RSU ārsta diploma iegūšanu un profesionālo kompetenču apgūšanu. Stipendijai sarūpētie finanšu līdzekļi ir RSU Goda doktora Egila Gulbja dāvinājums labākajai medicīnas augstskolai Latvijā.