Ārvalstu akadēmiskā personāla vakances

NAP_ESF.png

Rīgas Stradiņa universitāte izsludina ārvalstu akadēmiskā personāla amata konkursu darbības programmas Izaugsme un nodarbinātība 8.2.2. specifiskā atbalsta mērķa Stiprināt augstākās izglītības institūciju akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās projektam Rīgas Stradiņa universitātes akadēmiskā personāla kapacitātes stiprināšana.

Rīgas Stradiņa universitāte ir viena no vadošajām un modernākajām augstākās izglītības iestādēm Baltijā ar vīziju kļūt par mūsdienīgu, prestižu, Eiropā un pasaulē atpazīstamu universitāti, kurā galvenā vērtība ir cilvēks un kura nodrošina pētniecībā balstītu, kvalitatīvu un eksportspējīgu augstāko izglītību.

Projekta mērķis: stiprināt Rīgas Stradiņa universitātes akadēmiskā personāla kapacitāti, stažējoties Latvijas uzņēmumos un nodrošinot apmācības jomās, kurās tiem nepieciešamas papildus kompetences, papildināt universitātes akadēmisko saimi, piesaistot ārvalstu akadēmisko personālu un doktorantus.

Projekta īstenošanas periods: 2019. gada 1. janvāris — 2022. gada 31. decembris.

Nodarbinātības ilgums projektā: vismaz seši mēneši projekta laikā un seši mēneši pēc projekta īstenošanas beigām. Atalgojums tiks noteikts saskaņā ar Rīgas Stradiņa universitātes 23.01.2018. Senāta sēdē apstiprināto Nolikumu par viesdocētāju piesaistes kārtību Rīgas Stradiņa universitātē.

Nodarbinātības joma: studiju virziena Tiesību zinātne studiju programmas

• akadēmiskā bakalaura studiju programma Tiesību zinātne;
  • profesionālā bakalaura studiju programma Tiesību zinātne;
  • akadēmiskā maģistra studiju programma Tiesību zinātne;
  • profesionālā maģistra studiju programma Tiesību zinātne;
  • doktora studiju programma Juridiskās zinātnes.

Prasības ārvalstu akadēmiskajam personālam

1. Personas, kuras iepriekšējo piecu gadu laikā bijušas nodarbinātas akadēmiskā amatā kādā no akreditētām ārvalstu, vēlams ES valstu, augstskolām
  2. Personas ar doktora zinātnisko grādu atbilstīgā vai radniecīgā zinātņu nozarē
  3. Personas ar praktiskā vai pētnieciskā darba pieredzi tiesību
  4. Personas ir autori monogrāfijām un zinātniskiem rakstiem, t. sk. ne mazāk kā trijos citējamos izdevumos
  5. Personas ir piedalījušās vismaz divos starptautiskās konferencēs ar ziņojumu/prezentāciju
  6. Personām ir pieredze mācību materiālu izstrādē un mācību satura pilnveidē
  7. Personām ir teicamas angļu valodas zināšanas (vismaz C1 līmenī) saskaņā ar Europass pašnovērtējuma tabulu, kā arī vēlamas citu svešvalodu zināšanas, un spēja valodas prasmes lietot studiju un metodiskajā darbā
  8. Labas digitālās prasmes saskaņā ar Europass pašnovērtējuma tabulu, kā arī zināšanas par jaunajām tehnoloģijām mācību procesā
  9. Līdera dotības

Iesniedzamie dokumenti

1. Pieteikuma forma (pielikums Nr. 1)
  2. Dzīvesgājuma apraksts (CV Europass formātā)
  3. Diploma par doktora zinātniskā grāda iegūšanu kopija
  4. Iepriekšējo piecu gadu publikāciju saraksts

Specifiskie nosacījumi

Darba līgums ar ārvalstu akadēmisko personālu tiks slēgts, ja projekts tiks apstiprināts un tā īstenošanai tiks piešķirts finansējums.

Dokumenti iesniedzami līdz 2018. gada 12. jūlijam pa e-pastu Dace[pnkts]Jasmaneatrsu[pnkts]lv. Uzziņas pa tālr. 67409181