Konferences, semināri
Pediatrija

2. un 3. novembrī RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (Anniņmuižas bulv. 26a) norisināsies ikgadējā Latvijas Pediatru asociācijas rīkotā Bērnu veselības diena. Pateicoties RSU Pediatrijas studentu zinātniskā pulciņa iniciatīvai, šogad pirmo reizi tā tiek papildināta ar Starptautisko zinātnisko pediatrijas studentu konferenci.

2. novembrī uzstāsies Latvijas un ārvalstu lektori no Somijas, Lielbritānijas, Ukrainas un Spānijas par šādām tēmām: priekšlaikus dzimušie bērni, drudzis, Kavasaki slimība, pacientu drošība, meningīts bērniem un autoiekaisīgās slimības.

Studentiem būs iespēja atsevišķā konferences daļā prezentēt savus zinātniski pētnieciskos darbus un klīniskos gadījumus. Uzstāšanās veidi: mutiska prezentācija, stenda referāts vai publikācija. Studentu sadaļā piedalīsies studenti no Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Universitātes, kā arī no Igaunijas, Lietuvas un Polijas.

Aicinām studentus pieteikt dalību Starptautiskajā zinātniskajā pediatrijas studentu konferencē, iesūtot klīnisko gadījumu aprakstus un zinātnisko darbu tēzes pasākuma oficiālajā mājaslapā līdz 21. oktobra pulksten 23.59.

3. novembrī ārvalstu studentiem būs iespēja piedalīties praktisko darbnīcu stacijās, ko vadīs jaunie sertificētie ārsti un ārsti rezidenti, kā arī pediatrijas un neonatoloģijas studentu zinātnisko pulciņu biedri. Ārvalstu studenti varēs doties ekskursijā uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, tajā apmeklējot neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļu, jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļu, kā arī intensīvās terapijas nodaļu.

Pasākuma mājaslapas sadaļā Reģistrācija iespējams iepazīties ar dalības maksu studentiem un veselības aprūpes profesionāļiem. Agrā reģistrācija turpināsies līdz 28. oktobra pulksten 23.59. Vēlā reģistrācija par paaugstinātu maksu turpināsies līdz pasākuma dienai (veikt reģistrāciju un samkasāt dalības maksu varēs arī konferences norises dienā). Dalības maksā iekļauta dalība zinātniskajā konferencē un industrijas izstādē, sertifikāts par dalību, kā arī kafijas pauzes. Par dalību konferencē tiek piešķirti 10 TIP. Konference notiks angļu valodā.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar konferences sekretariātu: eventsattopsession[pnkts]eu (events[at]topsession[dot]eu).

Pasākumu atbalsta: AbbVie Inc., German Products Baltics SIA, Glaxo Smith Kline PLC, Merck KGaA, Olainfarm AS, Polpharma S.A., Swedish Orphan Biovitrum AB.

Uz pasākuma mājaslapu