Darbiniekiem

16. oktobrī ir sākusies pieteikšanās pirmsinkubācijas programmai Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Biznesa inkubatorā B-Space. Tā paredzēta ikvienam RSU studentam un darbiniekam, kā arī citiem interesentiem, lai spertu pirmos soļus tuvāk savas biznesa idejas attīstībā.

BI_B-Space_pieteiksanas_pirmsinkubacijai.jpg

Pirmsinkubācijas programma (PINK) norisināsies trīs mēnešus, sākot no 2020. gada 2. novembra. Tās dalībniekiem būs iespēja, izmantojot speciāli izveidotu brīvpieejas kursu, radīt biznesa ideju un izveidot komandu, kā arī sagatavoties uzņemšanai inkubācijas programmā. Plānots, ka nodarbības norisināsies vienu reizi nedēļā un katras nodarbības ilgums būs pusotra stunda.

Nodarbības notiks attālināti.

PINK programma ir pieejama ikvienam interesentam neatkarīgi no tā, vai viņam ir biznesa ideja, produkta vai pakalpojuma iestrādes. Īpaši gaidīti tie studenti, kuriem ir vēlēšanās sākt savu uzņēmējdarbību, bet šobrīd nav pašas biznesa idejas. PINK mērķis ir iedrošināt un motivēt studentus meklēt un attīstīt savu biznesa ideju pieredzējušu mentoru un lektoru pavadībā. B-Space radīta kā vieta eksperimentiem un mācību procesam, turklāt interesentiem ir iespēja pievienoties arī citu studentu komandām un attīstīt viņu biznesa idejas.

Apmācības ir bez maksas.

Tāpat PINK dalībniekiem būs pieeja bezmaksas kopstrādes telpām ar darbam un atpūtai nepieciešamo (bezmaksas wi-fi, biroja tehnika, virtuve un atpūtas telpas). Pateicoties inkubatorā pieejamajiem resursiem, studentiem tiks sniegta iespēja eksperimentēt un radīt savas idejas prototipus, atrast domubiedrus un sava uzņēmuma komandu, konsultēties ar ekspertiem, saņemt mentoru atbalstu un piedalīties tīklošanās un citos inkubatora organizētajos pasākumos.

Lai pieteiktos PINK programmā, jāaizpilda neliela pieteikuma anketa. Ja rodas jautājumi, sazinies ar inkubatora komandu, sūtot e-pastu uz bspaceatrsu[pnkts]lv (bspace[at]rsu[dot]lv).

aizpildīt pieteikuma anketu

RSU Biznesa inkubators B-Space ir radīts ar mērķi ieinteresēt un motivēt RSU studējošos un personālu jaunu un inovatīvu biznesa ideju attīstībai un uzņēmējdarbībai nepieciešamo prasmju pilnveidei, nodrošinot konsultatīvo, informatīvo un infrastruktūras atbalstu. Biznesa inkubatora funkciju nodrošina RSU Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts.

Biznesa inkubatora B-Space Facebook konts