Starptautiskā sadarbība

No 19. līdz 21. jūnijam RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs un Klīnisko prasmju un medicīnas tehnoloģiju katedra sadarbībā ar Tālākizglītības fakultāti organizēja pirmo Rīgas Vasaras skolu neatliekamajā medicīnā un traumatoloģijā, kuru vadīja Bernes Universitātes slimnīcas Inselspital Neatliekamās medicīnas departamenta docētāji, medicīnisko simulāciju instruktori Monika Brodmann Maeder, Susanne Nüesch, Susanne Eichenberger un Māris Bartkēvičs (Interlakena, Šveice) un Klīnisko prasmju un medicīnas tehnoloģiju katedras docētāji.

RSU_vasaras_skola-lead.jpg

Vasaras skolu atklāja Bernes Universitātes neatliekamās un ekstremālās medicīnas docētāju Monika Brodmann Maeder un Susanne Eichenberger vieslekcijas.

Dominique-Petter-lead.jpg

Vasaras skolas atklāšanā Bernes Universitātes slimnīcas docētājus uzrunāja Šveices vēstniecības Latvijā misijas vadītāja vietniece Dominique Petter.

Praktiskās nodarbības notika RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā, kur RSU docētāji apguva simulācijās balstītas prasmes traumu guvuša cietušā primārajā novērtēšanā.

RSU_vasaras-skola_simulacija-lead.jpg

Vasaras skolas laikā tika pārrunāta RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra turpmāka sadarbība simulācijās balstītas apmācības, pētniecības un zinātniskās darbības jomā.

RSU_vasaras_skola_manekeni-lead.jpg