Darbiniekiem
Starptautiskā sadarbība

Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta veselības aprūpes kopiena (EIT Health), kuru Latvijā pārstāv Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), ir izsludinājusi pieteikšanos uz vairākām akseleratora programmām, kuru mērķis ir atbalstīt veselības aprūpes uzņēmējus.

EIT Health programmas sniedz atbalstu veselības aprūpes uzņēmumiem starptautisko tirgu apguvē, finansējuma piesaistīšanā, kontaktu veidošanā un jaunu zināšanu iegūšanā. Atbalsts tiek sniegts tādās uzņēmējdarbības jomās kā MedTech, BioTech un digitālā veselība.

Pieteikumi tiek gaidīti no veselības aprūpes uzņēmumiem un jaunuzņēmumiem, zinātniekiem un to komandām, doktorantiem, maģistrantūras studentiem u. c. Katrai akseleratora programmai ir savs pieteikšanās termiņš.

EIT Health darbu Latvijā koordinē RSU Starptautisko sakaru departaments. Jautājumus par EIT Health lūdzu sūtīt uz eithealthatrsu[pnkts]lv (eithealth[at]rsu[dot]lv).

eit_health_pieteiksanas_veselibas_aprupes_uznemumu_atbalsta_programmam.jpg