Rīgas Stradiņa universitātes Farmācijas fakultātē 7. un 8. janvārī no Apvienotās Karalistes bija ieradies vieslektors Braiens Godmans (Brian Godman). Profesors tikās ar farmācijas, klīniskās farmācijas un doktorantūras studentiem, kā arī Veselības ministrijas pārstāvjiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus farmācijas nozarē.

Brian_Godman_FM-02-lead.gif

Doktorantūras nodaļas studējošajiem viņš pastāstīja par zinātnisko pētījumu plānošanu, publicēšanos starptautiskos izdevumos un faktoriem, kas ietekmē akadēmisko karjeru.

Brian_Godman_FM-03-lead.gif

Braiens Godmans ir sadarbojies ar Pasaules Veselības organizāciju, dažādām nacionālām un reģionālām varas iestādēm Eiropā, ieskaitot ar tādām, kas atbild par zāļu kompensācijas sistēmu valstī, kā arī akadēmisko sektoru, lai veicinātu sadarbību starp dažādām valstīm un sektoriem, veiktu pētījumus un ieteiktu veidus, kā varētu veicināt racionālu zāļu izrakstīšanu un lietošanu. Par to kopš 2008. gada profesors Braiens Godmans ir uzrakstījis vairāk nekā 270 publikāciju, tēžu un prezentāciju.