Pārlekt uz galveno saturu
Studentiem
Darbiniekiem
Konferences, semināri
Pētniecība

No 2021. gada 22. līdz 27. martam norisināsies Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Zinātnes nedēļa, kas ir starptautiska mēroga multidisciplinārs notikums, kurā aicināts piedalīties ikviens esošais un topošais pētnieks. Zinātnes nedēļa tiek organizēta katru otro gadu, un tas ir vērienīgākais šāda veida notikums Latvijas zinātnē.

Piecu dienu garumā RSU satiksies zinātnieki no daudzām pasaules valstīm. Šī būs iespēja demonstrēt Latvijas pētnieku veikumu starptautiskā mērogā, piedalīties tēžu konkursā, pretendēt uz publicēšanos starptautiskos izdevumos un veidot jaunus profesionālos kontaktus.

Zinātnes sasniegumi un pētniecība ir viena no galvenajām RSU prioritātēm, tāpēc dalība RSU Zinātnes nedēļā ir bez maksas.

Aicinām aktīvi iesniegt tēzes dalībai zinātniskajās sēdēs. Zinātnes nedēļas pasākumi notiks angļu valodā, tāpēc arī tēzes jāiesniedz angliski.

Ja rodas jautājumi, lūdzam sazināties ar RSU Zinātnes nedēļas projekta vadītāju Līgu Hartpengu e-pastā liga[pnkts]hartpengaatrsu[pnkts]lv vai zvanot 26408489.

aivara_lejnieka_citats_zinatnes_nedela_2021.jpg