Stipendijas

Šajā akadēmiskajā gadā Izglītības un zinātnes ministrija studentiem no daudzbērnu ģimenēm piešķir stipendiju Studētgods, kas ir 160 eiro mēnesī. Rudens semestrī stipendiju saņēma arī 181 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) students, pavasara semestrī – 188 RSU studenti.

Uz stipendiju var pretendēt ikviens students koledžas un bakalaura līmeņa programmās pilna laika klātienē gan valsts, gan privātajās augstskolās un koledžās. Stipendiju var saņemt līdz 25 gadu vecumam gan budžeta finansētās, gan maksas studiju programmās.

Pieteikšanās stipendijai Studētgods notiek divas reizes gadā: rudens semestrī – no 1. līdz 20. septembrim, pavasara semestrī – no 1. līdz 20. februārim, izmantojot valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv iekļauto pakalpojumu Studētgods.