Darbiniekiem
Rezidentūra
Uzņemšana

Šā gada maijā un jūnijā veiksmīgi norisinājās ginekoloģijas, dzemdniecības rezidentūras programmas reakreditācija, kuru veica Eiropas Dzemdniecības un ginekoloģijas valde un koledža (European Board and College of Obstetrics and Gynecology, EBCOG). Akreditācijas rezultātā saņemts sertifikāts, kas apliecina programmas atbilstību EBCOG noteiktajiem kvalitātes standartiem.

Rezidentūras programmas turētājs ir Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), un tās praktiskā realizācija pamatā notiek trīs Rīgas slimnīcās – Rīgas Dzemdību namā, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā un Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā. Programmas akreditācijas procesā tika vērtēta programmas atbilstība EBCOG standartos noteiktajām teorētiskajām un praktiskajām prasībām, tajā skaitā pievēršoties tam, kā apmācības procesa laikā jūtas topošais speciālists.

Kā atzīst profesore Dace Rezeberga, viena no RSU pārstāvēm akreditācijas procesā: “Šī ir lieliska iespēja paskatīties uz procesiem no malas, ieraudzīt vājās vietas, sadzirdēt savstarpējo atgriezenisko saiti, kā arī iegūt vērtīgus padomus no ekspertiem par programmas realizācijas uzlabojumiem.”

Atzinīgais starptautiskais novērtējums ir labas ziņas gan esošajiem rezidentiem, gan tiem, kuri vēl tikai plāno, kurā augstskolā studēt ginekoloģijas, dzemdniecības specialitātes programmā.

sertifikats_ebcog.jpg