Atzinība

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) 14. septembrī klātienē sveica 2020. gada Profesora Ilmāra Lazovska balvas laureāti – ievērojamo infektoloģi, Rīgas Stradiņa universitātes Infektoloģijas katedras vadītāju, RSU Padomnieku konventa priekšsēdētāju profesori, akadēmiķi Ludmilu Vīksnu par nozīmīgu ieguldījumu medicīnas attīstībā.

ludmila_viksna_lazovska_balva.jpg

Profesora Ilmāra Lazovska balvas laureāte prof. Ludmila Vīksna (trešā no labās) kopā ar sveicējiem.

“Profesore Ludmila Vīksna ir personība – izcila ārste, aizrautīga zinātniece, prasmīga un principiāla studentu un jauno ārstu izglītotāja, kas ir absolūti uzticīga savai profesijai un savu skolotāju, tostarp profesora I. Lazovska ideāliem,” uzsver LĀB prezidente dr. Ilze Aizsilniece.

Laureātes sumināšanā piedalījās LĀB prezidente dr. Ilze Aizsilniece un valdes loceklis prof. Viesturs Boka, Rīgas Stradiņa universitātes rektors prof., dr. habil. med. Aigars Pētersons, veselības studiju prorektors prof. Guntis Bahs un zinātņu prorektore Phd Agrita Kiopa.

Vairāk informācijas