Par spīti vēsajiem laikapstākļiem, intelektuāli sildošās sarunās aizvadīts Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) sarunu vakars Atjauno savu sistēmu! Kalnciema kvartālā. Diskusijās, kas ritēja sociālantropologa, politologa, RSU Politikas zinātnes katedras vadītāja Mārtiņa Dauguļa vadībā, piedalījās kā juristi, žurnālisti, sociālantropologi un politologi, tā arī psihologi, ekonomisti, mākslas terapeiti, māsas, sabiedrības veselības un citi eksperti.

Vai lokālas un globālas krīzes izmantojamas restartam? Kā saglabāt veselo saprātu laikā, kad no mums prasa nemitīgu augstāk, tālāk, stiprāk? Cik noderīga ir apšaubīšanas māksla? Tādi bija galvenie diskusijas temati, kas tapa šķetināti uz pasākuma skatuves. Tikmēr teltīs interesenti varēja izzināt dziļāk augstskolas maģistra studiju programmu klāstu.

Ja nepaguvi pievienoties pasākumam klātienē vai tiešraidē, noskaties to RSU Facebook kontā.