Rezidentūra
Uzņemšana

29. un 30. jūlijā Veselības ministrija izsludinājusi papildkonkursu šādās specialitātēs: mutes, sejas un žokļu ķirurgs (viena vieta), sporta ārsts (viena vieta) un onkoloģijas ginekologs (viena vieta).

Lai pieteiktos uz norādītajām vietām, līdz 30. jūlijam jāreģistrējas elektroniski, savukārt dokumenti klātienē jāiesniedz 30. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 15.00 Latvijas ārstu biedrībā Rīgā, Skolas ielā 3.

Pirms dokumentu iesniegšanas komisijā reflektantiem iepriekš jāveic pieteikšanās elektroniskajā sistēmā LĀB telpās, kā arī jāsamaksā par dokumentu reģistrāciju.

Aicinām reflektantus rūpīgi pārbaudīt elektroniskajā pieteikšanās sistēmā norādīto informāciju un, dodoties uz Latvijas Ārstu biedrību, paņemt līdzi visus nepieciešamos dokumentus!

Šogad pirmo reizi tiek īstenota vienotā uzņemšana rezidentūrā, kurā piedalās Rīgas Stradiņa universitāte un Latvijas Universitāte.

No 1. līdz 10. augustam Vienotā uzņemšanas komisija organizēs pretendentu atlases konkursu, tostarp intervijas ar reflektantiem. Rezultāti tiks paziņoti 19. augustā.