Darbiniekiem
Pētniecība

ES pētniecības un inovācijas programmas Apvārsnis 2020 atbalstītā projekta Tīklošanās nepilnību samazināšana starp Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) un starptautiski vadošajiem partneriem vīrusu infekciju izraisītu autoimūno slimību pētniecībā (VirA) ietvaros Rīgas Stradiņa universitāte 11.–15. jūlijā organizē vasaras skolu New trends in molecular and immunological detection methodology of persistent viral infections.

Piecu dienu laikā paredzētas atzītu ārvalstu zinātnieku lekcijas un praktiskās nodarbības laboratorijās.

logo-vira.jpg

Lekcijām, kas notiks 11., 12. un 15. jūlijā, attālināti varēs pieslēgties ikviens interesents, bet dalība praktiskajās nodarbībās būs tikai projektā iesaistītajiem pētniekiem.

Vasaras skolas darba valoda – angļu.

Lekcijas lasīs projekta sadarbības partneru pārstāvji – pasaulē novērtēti un atzīti zinātnieki: profesors Jehuda Šēnfelds (Yehuda Shoenfeld) no Šebas Medicīnas centra Izraēlā, profesore Mariona Šneidere (Marion Schneider) no Ulmas Universitātes Vācijā, profesors Dario Di Luka (Dario Di Luca) un profesore Roberta Rico (Roberta Rizzo) no Ferāras Universitātes Itālijā un citi.

Programma