Konferences, semināri
Starptautiskā sadarbība

7.–10. jūnijā Helsinku Universitātē attālināti notiks 8. Ziemeļvalstu un Baltijas Biometrijas konference (8th Nordic-Baltic Biometrics Virtual Conference), kurā pulcēsies ārvalstu eksperti un nozares pārstāvji. Konferences organizatoriskās komitejas darbā iesaistījusies Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Statiskas laboratorijas statistiķe Eva Petrošina.

Konferencē tiks aplūkoti jaunākie sasniegumi biostatistikas un biometrijas nozarē, kā arī jaunāko matemātisko metožu pielietojumi statistikā.

Konferencē uzstāsies Stenfordas Universitātes (Stanford University, USA) profesore Sūzana Holmsa (Suzan Holmes), profesors Persi Daiakoniss (Persi Diaconis), Helsinku Universitāti pārstāvēs profesors Elja Arjass (Elja Arjas).

Šāgada konferenci organizē Helsinku Universitātes Matemātikas un statistikas departaments.

Pirms konferences, 3. un 4. jūnijā, piedāvāts apmeklēt kursu Grafiskā modelēšana un Bayesian tīkli (ar R) (Graphical Models and Bayesian Networks (with R)) Olborgas Universitātes Matemātikas zinātņu fakultātes profesora Sērena Heisgora (Søren Højsgaard) vadībā.

Jautājumus par konferenci var uzdot organizēšanas komitejai pa e-pastu nbbc21[pnkts]infoathelsinki[pnkts]fi (nbbc21[dot]info[at]helsinki[dot]fi).