Starptautiskā sadarbība
Tiesības

1. oktobrī RSU Juridiskās fakultātes prodekāns Jānis Grasis, akadēmiskās un profesionālās maģistra programmas Tiesību zinātne vadītājs Aldis Lieljuksis un bakalaura programmas Policijas darbs vadītājs Valdis Voins tikās ar Federālo prokuroru un rezidējošo juridisko padomnieku ASV vēstniecībā Rīgā Amītu Kabravalu (Ameet Kabrawala) un ASV vēstniecības juridisko konsultanti Zani Zvirgzdiņu.

Tikšanās laikā abas puses pārrunāja aktuālus jautājumus, kas saistīti ar cīņu pret noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, kā arī vienojās par savstarpēju sadarbību šajā virzienā.

ASV vēstniecības pārstāvji piedāvās vieslekcijas RSU Juridiskās fakultātes studentiem, kuras laipni aicinām apmeklēt arī citu sociālo zinātņu fakultāšu studentus. Pirmā vieslekcija plānota 16. oktobrī. Lūdzam sekot informācijai RSU mājaslapā!

Asoc. prof. Aldis Lieljuksis (no kreisās), doc. Valdis Voins, Zane Zvirgzdiņa, JF prodekāns Jānis Grasis un Amīts Kabravala tikšanās laikā RSU.

jf_asv_vestnieciba_tiksanas.png