Kā katru gadu, pienākot rudenim, pārmaiņas notiek ne vien dabā, bet arī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvaldē. Šogad no 25. oktobra līdz 5. novembrim ikviens RSU studējošais aicināts kandidēt RSU Studējošo pašpārvaldes vēlēšanās.

Padome ir izaugsmes iespēju platforma, kurā tu vari ne tikai apmeklēt sēdes un darba grupas un izteikt viedokli, bet arī pieņemt lēmumus par normatīvo aktu grozījumiem, pārraudzīt pašpārvaldes budžetu un valdes darbu, tai skaitā ievēlēt dažādus studējošo pārstāvjus, piemēram, fakultātes domniekus, senatorus, un iesaistīties dažādos projektos un pasākumos gan kā aktīvists, gan kā organizators. Gluži tāpat kā ikviens studējošais padomes biedri var nākt ar savām idejām un ierosinājumiem, lai uzlabotu studiju procesu un vidi ne tikai savā, bet arī citās fakultātēs.

Studējošo pašpārvaldes padome sastāv no 36 vēlētiem biedriem, kas attiecīgi pārstāv visas fakultātes un Ārvalstu studentu nodaļu. Par konkrēto padomes biedra kandidātu balso tikai viņa fakultātes vai nodaļas studējošie. Atbilstoši studējošo skaitam katrā fakultātē un nodaļā proporcionāli tiek noteikts pieejamo mandātu jeb balsstiesīgo padomes biedru skaits.

Šā gada RSU Studējošo pašpārvaldes padomes mandātu sadalījums

• Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātē – 5
  • Ārvalstu studējošo nodaļā – 6
  • Zobārstniecības fakultātē – 2
  • Rehabilitācijas fakultātē – 4
  • Medicīnas fakultātē – 5
  • Farmācijas fakultātē – 2
  • Juridiskā fakultātē – 4
  • Komunikācijas fakultātē – 4
  • Eiropas studiju fakultātē – 3
  • Rezidentūras studiju fakultātē – 1

Nenokavē un piesakies amatam, aizpildot anketu līdz 5. novembra plkst. 23.59Seko līdzi jaunumiem Facebook

Esi daļa no jaunās 2022. gada padomes! Ienes pārmaiņas Studējošo pašpārvaldē un izaicini sevi!