Tradicionālie pasākumi

Rudens ir laiks, kad Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvaldes (SP) galvenā lēmējinstitūcija – padome – savās rindās gaida jaunus biedrus. Ikviens RSU studējošais aicināts pieteikt savu kandidatūru SP padomes biedra amatam no 23. oktobra līdz 3. novembrim.

SP padome sastāv no 36 biedriem, kuru galvenais uzdevums ir piedalīties dažādās sēdēs un darba grupās, paužot savu viedokli, daloties ar pieredzi un pieņemot svarīgus lēmumus dažādās SP darbības jomās. Tāpat padomes biedra pienākumos ietilpst SP valdes darba uzraudzīšana, studējošo pārstāvju ievēlēšana Senātā, fakultātes domēs un citās institūcijās, un viņam ir iespēja piedalīties SP pasākumu un semināru rīkošanā gan kā aktīvistam, gan kā organizatoram. Tāpat kā ikviens students, arī padomes biedri var izvirzīt savas idejas studiju procesa un vides uzlabošanai ne tikai savā, bet arī citās fakultātēs.

rsu_padomes_velesanas_2023rudens.jpg

Par padomes biedru kandidātiem balso attiecīgās fakultātes studējošie. Tas nozīmē, ka tie kandidāti, kas balsojumā ir saņēmuši lielāko balsu skaitu, iegūst balsstiesīgā padomes biedra statusu un mandātu. Mandātu skaits katrā fakultātē atšķiras – tas noteikts proporcionāli studējošo skaitam attiecīgajā fakultātē.

SP padomes mandātu sadalījums

• Zobārstniecības fakultātē – 3
  • Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātē – 5
  • Rehabilitācijas fakultātē – 4
  • Medicīnas fakultātē – 9
  • Farmācijas fakultātē – 2
  • Juridiskajā fakultātē – 4
  • Komunikācijas fakultātē – 4
  • Eiropas studiju fakultātē – 3
  • Rezidentūras studiju fakultātē – 1

Kļūsti par daļu no 2024. gada RSU SP padomes!

Izvirzi savu kandidatūru padomes biedra amatam līdz 03.11.2023. plkst. 23.59!