Starptautiskā sadarbība

Oktobrī Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) programmas Meet the Ambassador ietvaros viesojās Apvienotās Karalistes vēstnieks Latvijā Kīts Šenons (Keith Shannon). Vēstnieks tikās ar RSU studentiem no Lielbritānijas.

Tikšanās laikā K. Šenons studentus iepazīstināja ar vēstniecību, tās darbu un citiem jautājumiem, kas ir aktuāli Lielbritānijas pilsoņiem Latvijā.

Saistībā ar plānoto Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības studentus uzrunāja arī Pilsonības un migrāciju lietu pārvaldes Migrācijas nodaļas vadītāja Ilze Briede, kā arī Izglītības un zinātnes ministrijas eksperte Daiga Ivsiņa.

Pašlaik RSU studē vairāk nekā 40 studenti no Lielbritānijas. Universitātē arī aktīvi darbojas Britu un īru studentu asociācija (British and Irish Students Association).

Kopš 2016. gada programmu Meet the Ambassador rīko RSU Starptautisko sakaru departaments. Tās mērķis ir sniegt RSU ārvalstu studentiem iespēju iepazīties ar savas valsts vēstniecībām un to darbu Latvijā.