COVID-19

Latvijas veselības aprūpes sistēma šobrīd piedzīvo vienu no smagākajiem brīžiem Covid-19 pandēmijas laikā, tāpēc Medicīnas fakultāte aicina Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) medicīnas studentus nepalikt vienaldzīgiem un atbalstīt Latvijas valsts veselības nozari Covid-19 pandēmijas smagākajā brīdī, kad ir ļoti nepieciešams medicīnas personāla papildinājums.

Medicīnas studentiem ir specifiskas zināšanas un prasmes, kas iegūtas līdzšinējās studijās, tāpēc Medicīnas fakultāte īpaši aicina atsaukties 4., 5. un 6. kursa studentus.

Medicīnas fakultātes 6. kursa studenti tiek aicināti mainīt prakses rotāciju vietu uz darbu Covid-19 pacientu aprūpes lokalizācijās, un vienlaikus tiek atbalstīta prakses satura pielīdzināšana jebkurai iepriekš plānotai 6. studiju gada rotācijai.

Šajā sakarā 6. kursa studentus aicinām informēt Medicīnas fakultātes dekanātu par prakses vietas maiņu uz darbavietu, rakstot uz e-pastu: mfatrsu[pnkts]lv (mf[at]rsu[dot]lv). E-pastā jānorāda darbavieta, uz kuru tiek mainīta prakses rotācija, un laiks, kad sāksiet darbu. Piemēram: “Mainu prakses rotāciju ķirurģijā uz darbu Covid-19 nodaļā PSKUS. Līdz šim esmu atradies prakses rotācijā ķirurģijā divas nedēļas.”

Students pats var izvēlēties, kurā ārstniecības iestādē ir gatavs palīdzēt Covid-19 pacientu aprūpē, taču piedāvājam arī konkrētas pieteikšanās vietas.

PSKUS

E-pasti: personalsatstradini[pnkts]lveva[pnkts]celaatstradini[pnkts]lv, karlis[pnkts]racenisatstradini[pnkts]lv
Tālr. informācijai: 29244906

RAKUS

Aicinām darbā topošos mediķus!

E-pasts: personalsataslimnica[pnkts]lv
Kontaktpersona Inga Savko: 29419687

Daugavpils reģionālā slimnīca

Valdes priekšsēdētājs Grigorijs Semjonovs: g[pnkts]semjonovsatsiadrs[pnkts]lv; 65405282 (sekretāre) vai 29828709

Vidzemes reģionālā slimnīca

Galvenā māsa Antra Kupriša: 29258442

Jelgavas slimnīca

Personāla daļas vadītāja Agnese Žīgure: 27002143; personalsatjpslimnica[pnkts]lv

Aizkraukles slimnīca

Galvenā ārste Ilona Maruse: 29160315

Rēzeknes slimnīca

Veselības aprūpes vadītāja Inese Driķe: 28669918; inese[pnkts]drikeatrslimnica[pnkts]lv

Ludzas slimnīca

Galvenais ārsts Juris Atstupens: 29294037

Ludzas slimnīca nodrošina izmitināšanu.
Jēkabpils reģionālā slimnīca

Valdes priekšsēdētāja Margarita Meļņikova: 26385810; margarita[pnkts]melnikovaatjrslimnica[pnkts]lv

Būsim atsaucīgi un palīdzēsim sabiedrībai ātrāk izkļūt no Covid-19 pandēmijas!