20. februārī Rīgas Stradiņa universitātes Starptautisko sakaru departaments kopā ar Ārvalstu studentu asociāciju un Studējošo pašpārvaldi organizēja "ātrās draudzēšanās pasākumu" jeb Speed Friending.

Speed Friending notika RSU Studentu mājā, un tajā piedalījās ap 50 ārvalstu un vietējie studenti. Pasākuma formāts līdzinājās īsām jautājumu un atbilžu sesijām, kuru laikā studenti mainījās ar sarunu partneriem, neformālā atmosfērā iepazina cits citu un lieliski pavadīja laiku. Pasākuma noslēgumā jaunieši aktīvi turpināja iesāktās sarunas un diskutēja par vēl neizrunātajiem jautājumiem.

Pasākums tika organizēts, lai veicinātu ārvalstu un vietējo studentu saliedēšanos un jaunu draudzības saišu veidošanos. Īpaši vērtīgs tas ir jaunajiem ārvalstu studentiem, kuri savas studijas sāka šā gada februārī.

Pašlaik RSU ir 2338 ārvalstu studenti no vairāk nekā 50 dažādām valstīm un veido 26 % no kopējā studentu skaita. Ārvalstu studenti pārstāv dažādu etnisko un kultūras izcelsmi un ir RSU pievienotā vērtība.