Darbiniekiem
Mākslinieciskie kolektīvi
COVID-19

Rīgas Stradiņa universitātes jauktais koris Rīga jau daudzus gadus jaunos dziedātājus uzrunā ar saukli: "Nedziedi dušā, nāc uz kori!", bet pašlaik, kad koristi nevar tikties klātienes mēģinājumos, viņi saka: "Dziediet kaut dušā, bet dziediet!", aicinot noskatīties video, kurā viņi katrs atsevišķi dzied mājās, darbā vai ārā pie dabas krūts.

Ikviens kora Rīga dalībnieks video dzied, dungo, deklamē vai čukst kādu no savām iecienītākajām kora dziesmām, bet beigās viņi visi kopā nodzied: "Rīga, mana Rīga, tevi mīlu es!"

"Pagaidām mēs dziedāsim dušā, virtuvē, darba vietā, pie auto stūres un citās savās ikdienas gaitās, taču ar nepacietību gaidām brīdi, kad varēsim atkal sajust kora spēku vienotā skanējumā," raksta Rīga koristi un diriģentes Evita Taranda un Zane Zilberte.

Video montējis korists Arnis Liepiņš.