Darbiniekiem
Konferences, semināri
Pētniecība

Latvijas Reto slimību speciālistu asociācija sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) 22. oktobrī tiešsaistē, sākot no plkst. 14.00,  rīkos Latvijas 11. Reto slimību konferenci. Kā katru gadu, konferencē tiks aptvertas aktualitātes reto slimību diagnostikā un ārstēšanas iespējās, un tā būs saistoša gan ģimenes ārstiem un citiem speciālistiem, gan medicīnas un veselības aprūpes studentiem.

Konferences dienaskārtībā ir tādas saslimšanas kā hemofilija, sistēmiskā skleroze un iekaisuma plaušu slimības, hiperholesterinēmija, Gijēna-Barē sindroms, reto slimību skrīnings jaundzimušajiem, lizosomu uzkrāšanās slimības u. c.

Kā ierasts, reģistrēšanās noritēs portālā evisit.eu. Sadaļā Pasākumi nepieciešams izvēlēties 22. oktobra pasākumu Latvijas 11. Reto slimību konference. Interesentiem, kuri vēl nav lietojuši portālu evisit.eu, pirms pieteikšanās konferencei ir jāreģistrējas portālā.

Par dalību konferencē iegūstami 3,3 tālākizglītības punkti, un reģistrētie apmeklētāji varēs iegūt dalību apliecinošu sertifikātu. Konferences norises valoda: latviešu (viena lekcija tiks lasīta angļu valodā). Dalība konferencē ir par brīvu.