Stipendijas

Atbalstot Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Farmācijas fakultātes studentus, RSU Absolventu asociācija sadarbībā ar AS Olainfarm jau desmito gadu pēc kārtas piešķir AS “Olainfarm” Izcilības stipendijas.

Ikmēneša stipendijas 200 eiro apmērā visa farmācijas programmas piektā studiju gada garumā piešķirtas trim studentēm: Kristai Otmanei (attēlā no kreisās), Ludmilai Hrižanovskai un Esterei Vīksnai.

olainfarm_izcilibas_stipendija_2020_01.jpg

“Mēs esam pārliecināti, ka labākais veids, kā veicināt zināšanas un izglītību un līdz ar to jaunradi, ir ieguldīt cilvēkos, kuri ir zinātkāri un apņēmības pilni. Es vēlos pateikt īpašu paldies mūsu sadarbības partneriem Rīgas Stradiņa universitātei un novēlēt veiksmi mūsu studentiem. Atbalsts jaunajiem profesionāļiem ir viens no galvenajiem virzītājiem jaunas vīzijas un inovāciju veidošanai un attīstīšanai, un mēs turpināsim atbalstīt šīs vērtības,” sacīja AS Olainfarm valdes priekšsēdētājs Jerūns Veitess.

RSU Absolventu asociācijas izpilddirektors Artūrs Kaļva atzīmē, ka sadarbība ar nozares vadošajiem speciālistiem ir iespēja jau studiju gados iepazīties padziļinātāk ar jomas uzņēmumu ikdienas darbu un perspektīvām: “Stipendijas izveidošana uzņēmumam dod iespēju tikt pamanītam un novērtētam studentu vidū, tā nākotnē piesaistot sev jaunos izcilos speciālistus. Studentam tā ir papildu motivācija pilnveidot sevi profesionāli.”

Stipendijas tika pasniegtas svinīgā pasākumā AS Olainfarm 18. jūnijā, kura laikā jaunie speciālisti varēja iepazīt darba ikdienu uzņēmumā. Sākot mācības piektajā studiju gadā, studentes saņems ikmēneša stipendiju 200 eiro apmērā. Tāpat stipendiātēm būs iespēja mēneša garumā prakses ietvaros gūt ieskatu AS Olainfarm darbībā gan rūpniecības, gan pētniecības jomā.

Stipendijām var pieteikties ceturtā studiju gada studenti, un tās tiek piešķirtas divu semestru garumā piektajā studiju gadā. Stipendijas tiek piešķirtas, izvērtējot studējošo mācību rezultātus un intervējot un par to piešķiršanu lemj AS Olainfarm pārstāvji, kā arī RSU Farmācijas fakultātes un RSU Absolventu asociācijas pārstāvji.

olainfarm_izcilibas_stipendija_2020_01.jpg

Stipendiātes kopā ar AS Olainfarm vadības pārstāvjiem, Farmācijas fakultātes dekāni asoc. prof. Daci Banderi (ceturtā no kreisās) un RSU Absolventu asociācijas izpilddirektoru Arūru Kaļvu (otrais no kreisās).