Pētniecība

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) starptautiskās studentu konferences oganizatoru komiteja pieņēmusi lēmumu pagarināt konferences tēžu iesniegšanas termiņu līdz 14. janvārim, lai studentiem būtu vairāk laika sagatavot pieteikumu un zinātniskā darba tēzes.

Tātad studentiem tiek dotas papildu divas dienas, jo sākotnējais termiņš bija 12. janvāris. RSU starptautiskās studentu konferences organizatoru komiteja gan aicina studentus neatlikt tēžu pieteikšanu līdz pēdējam brīdim, jo tas var sagādāt tehniskas problēmas.

RSU starptautiskā studentu konference, kas tiek rīkota ik gadu jau ceturto reizi, ir vieta, kurā satiekas veselības un sociālās zinātnes. Tās kopā izvēršas tūkstošiem neaizmirstamās atmiņās un piedzīvojumos, studentiem daloties ar saviem zinātniskajiem atklājumiem, piedaloties diskusijās, darba grupās, ekskursijās, dažādos oficiālos un neformālākas gaisotnes pasākumos.

2018. gadā šī būs neatkārtojama pieredze ikvienam studentam un apmeklētājam, jo konference pirmo reizi tās vēsturē tiek rīkota divas dienas, kas, kā ceram, ļaus sasniegt RSU starptautiskās studentu konferences vīziju un mērķi – kļūt par lielāko starptautisko studentu konferenci Baltijas valstīs.

Lai iesūtītu savu pieteikumu un iegūtu vairāk informācijas, apmeklē konferences mājaslapu.

Lai nepalaistu garām citas aktualitātes, pievienojies konferences sociālajiem tīkliem!