Par mums medijos
Darbiniekiem

Godātie kolēģi! Godātie studenti!

23. novembrī mūsu universitātē notika ļoti nozīmīgs notikums – RSU Satversmes sapulce lēma par rektora amata kandidātu, kura rokās nodot mūsu Alma Mater vadību turpmākos piecus gadus.

Esmu patiesi aizkustināts par izrādīto uzticību, vienbalsīgi atbalstot manu kandidatūru!

Pateicos ikvienam mūsu augstskolā par ceļu, kas kopīgi mērots. Spēks ir komandā, un kopā mēs esam spējuši paveikt patiesi daudz! Ar katru gadu studētgribētāju skaits RSU pieaug, ar katru gadu pieaug to valstu saraksts, no kurām ierodas topošie studenti. Esam Baltijas starptautiskākā universitāte, esam ieguvuši zinātnes universitātes statusu, esam reputācijas līderis starp Latvijas augstskolām jau daudzus gadus pēc kārtas, un arī prestižos starptautiskajos reitingos ir sastopams mūsu vārds. Varam būt patiesi lepni!

Tomēr gulēt uz lauriem būtu kļūda. Esmu gatavs veltīt nākamos piecus gadus, ar pilnu jaudu vedot Rīgas Stradiņa universitāti pretī jaunām virsotnēm.

Mēs esam ceļā uz 500 pasaules labāko augstskolu topu, mēs strādājam pie studiju programmu pilnveides, studiju vides uzlabojumiem, ar panākumiem darbojamies zinātnē un strādājam pie tā, lai mūsu ikdienu caurauž inovācijas un digitalizācija.

Šis viss ir kopdarbs – vienam tas nav pa spēkam.

Tādēļ novēlu mums visiem izturību un spēju noturēt kvalitātes latiņu augstu. Kā teikusi Latvijas Valsts prezidente (1999–2007) un mūsu augstskolas Goda doktore Vaira Vīķe-Freiberga: “Ja ko darām, tad izcili, jo citādi jau nav vērts pūlēties!” Lai mums ražens nākamais piecu gadu posms Rīgas Stradiņa universitātes attīstībā!

Pateicībā par izrādīto uzticību –

Rektors, Docētājs