Pārlekt uz galveno saturu
Bibliotēka
Konferences, semināri
Starptautiskā sadarbība

Ar prieku paziņojam, ka RSU bibliotēka ir izvēlēta par organizētāju Eiropas Veselības informācijas un bibliotēku asociācijas (EAHIL) 19.konferencei “Small step and a giant leap: re-orienting towards new environment” (Mazs solis un milzīgs lēciens: pārorientēšanās uz jauno vidi).

Konference norisināsies 2024. gada 11.-14.jūnijā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, un tās mērķis ir stiprināt saikni ar medicīnas un veselības aprūpes bibliotēkām Austrumeiropā un Centrāleiropā, kā arī paaugstinās veselības aprūpes un medicīnas pētniecības bibliotēku pieredzi un darba standartus.


EAHIL apvieno bibliotekārus un informācijas profesionāļus no medicīnas un veselības zinātņu bibliotēkām Eiropā, vairāk nekā 1000 biedru no 25 Eiropas valstīm, kā arī no ASV, Kanādas un Austrālijas. EAHIL atbalsta profesionālo attīstību, uzlabo sadarbību un nodrošina pieredzes apmaiņu starp tās biedriem, organizējot ikgadējas sanāksmes semināra vai konferences veidā. Par 19. konferences organizētāju EAHIL izvēlējusies savu ilggadējo biedru – RSU bibliotēku.

Vairāk informācijas: https://www.rsu.lv/en/eahil-2024