Pētniecība
Starptautiskā sadarbība

Lai smeltos zināšanas par jaunākajām tendencēm un pieejamajiem finanšu instrumentiem inovāciju attīstīšanai pārtikas industrijas jomā, akadēmiskās, biznesa vides un valsts sektora pārstāvji ir aicināti pieteikt savu dalību Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) paspārnē rīkotajai starptautiskajai apmācību programmai EIT Food Government Executive Academy. Vebināros tiešsaistē, kā arī apmācībās, kas norisināsies Varšavā no 23. līdz 25. oktobrim, pārtikas nozares ekspertiem būs iespēja gūt zināšanas, lai stiprinātu savu inovētspēju.

Afbeelding7.png

Afbeelding11.jpg

Dalība šajā izglītojošajā, līderību attīstošajā apmācību programmā ir bez maksas, un katram dalībniekam pieejams 1000 eiro ceļa un uzturēšanās izmaksu segšanai.

Pieteikšanās
(līdz 6. septembrim)

EIT ir Budapeštā bāzēta Eiropas Savienības (ES) struktūra, kuras mērķis ir stiprināt inovācijas Eiropā dažādās jomās – pārtikas, veselības, digitālajā, klimata un citās. Kā EIT Food atzara pārstāvniecība Latvijā darbojas Rīgas Tehniskā universitāte, savukārt Rīgas Stradiņa universitāte pērn kļuva par EIT Health pārstāvniecību Latvijā (EIT Health Hub Latvia).

eit_campagnebeeld_1920x848.jpg