Atbalsts Ukrainai

Visa pasaule ar satraukumu seko līdzi notikumiem Ukrainā. Vēlamies uzsvērt, ka situācija Latvijā ir mierīga! Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) turpina studiju procesu un realizē pētniecību. RSU darbs nav kavēts un nav apstājies. Mūsu studenti būs pirmie, kurus informēsim par pārmaiņām, ja tādas būs. Mēs esam gatavi sniegt pilnīgu atbalstu mūsu studentiem, lai ikdienas mācību process noritētu ierastajā ritmā.

andris_spruds_2018.jpg

“Latvija ir NATO – kolektīvās aizsardzības organizācijas – dalībvalsts, kas garantē tās drošību. NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs un alianses dalībvalstu līderi to apliecinājuši vairākkārtīgi un nepārprotami. Uzbrukums vienai valstij nozīmē uzbrukumu aliansei kopumā. Lai solidāri stiprinātu visu dalībvalstu drošību, NATO jau nosūtījusi atbalstu un turpina pastiprināt savu militāro klātbūtni Austrumeiropas reģionā. Tas stiprina Latvijas drošību šajā starptautisko izaicinājumu laikā. To ir apliecinājušas arī Latvijas augstākās amatpersonas.”

Prof. Andris Sprūds, Eiropas studiju fakultātes dekāns, starptautisko attiecību eksperts

Sirdī un prātā mēs esam kopā ar mūsu draugiem un kolēģiem Ukrainā. RSU nodrošinās atbalstu akadēmiskajam personālam un studentiem no Ukrainas.

Rīgas Stradiņa universitātes administrācija