No 7. līdz 11. oktobrim RSU Karjeras centrs organizē Karjeras iespēju nedēļu. Tajā RSU studenti var ne tikai iepazīties ar saviem, iespējams, nākamajiem darba devējiem, bet arī gūt informāciju par efektīvākajiem darba meklēšanas principiem, apgūt sevis prezentēšanas prasmes, gūt izpratni par ikdienas darbu konkrētajā nozarē u. c.

„Karjeras iespēju nedēļa RSU notiek pirmo reizi, un visas aktivitātes norisinās RSU centrālajā ēkā – Dzirciema ielā 16. Studentiem būs iespēja tikties ar vairāk nekā 50 darba devējiem, kas ir ļoti labs rādītājs. Citās augstskolās šāda veida pasākumos pirmo reizi piedalījušies vien 25 līdz 30 darba devēji. Atsaucīgāki ir darba devēji no medicīnas, veselības aprūpes un komunikācijas nozares,” atklāj RSU Karjeras centra vecākā karjeras konsultante un Karjeras iespēju nedēļas organizatore Marina Fomičeva.

Karjeras iespēju nedēļā studentiem tiek piedāvāta iespēja tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, piedalīties darba intervijas simulācijas spēlē, apmeklēt darba devēju informatīvos stendus, piedalīties semināros par karjeru, CV un motivācijas vēstuļu rakstīšanu, kā arī individuālajā karjeras konsultācijā.

Piektdien, 11. oktobrī, notiks tikšanās ar reģionālo slimnīcu pārstāvjiem, kas medicīnas un veselības aprūpes studiju programmu studentus iepazīstinās ar karjeras un sadzīves iespējām ārpus Rīgas.

Lai RSU studējošie varētu piedalīties Karjeras iespēju nedēļas plānotajos pasākumos, 11. oktobrī no pulksten 12.00 līdz dienas beigām no lekcijām un nodarbībām ir atbrīvotiMedicīnas fakultātes ceturtā, piektā un sestā gada studenti, kā arī Māszinību, Sabiedrības veselības un Rehabilitācijas fakultātes trešā un ceturtā gada studenti.

Pieteikšanās nodarbībām un papildu informācija par Karjeras iespēju nedēļu pieejama RSU mājaslapā