Pārlekt uz galveno saturu
ESF
Ziņas

Rīgas Stradiņa universitātes Politikas zinātnes katedras lektors, studiju programmas Politika un politiskā komunikācija vadītājs, politologs, Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieks un žurnālists Mārtiņš Daugulis ir kļuvis par Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) ārštata padomnieku ilgtspējīgas politikas jautājumos.

Kā norādījis M. Daugulis, viņa galvenais uzdevums būs darbs pie valdības rīcības plāna sekmīgas ieviešanas ilgtspējīgas rīcībpolitikas un attīstības kontekstā.

daugulis_padomnieks.png

"Valdības rīcības plānā ir politiski pamatoti iekļauts liels apjoms risināmu uzdevumu, un ierobežotos budžeta apstākļos ir būtiski identificēt, kuri uzdevumi īstenojami sazobē ar citiem kādā prioritārā secībā un ar kādu ietekmi uz valsts ilgtspējīgu attīstību. Esmu ļoti priecīgs, ka Ministru prezidents iesaista akadēmiskos spēkus kvalitatīvas ilgtermiņa politikas veidošanā. Spēja rast labākos risinājumus administratīvā sloga samazināšanai, sociālās atstumtības mazināšanai un labāka regulējuma ieviešanai būs mani galvenie izaicinājumi, pildot Ministru prezidenta ārštata padomnieka amata pienākumus."

M. Daugulis

Avots: LETA