Lepojamies!
Atzinība
Darbiniekiem

Ceturtdien, 19. novembrī, veselības ministre Ilze Viņķele Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) profesoram Ģirtam Briģim pasniedza Ministru kabineta Atzinības rakstu. Profesoru sveica arī RSU rektors prof. Aigars Pētersons, veselības studiju prorektors prof. Guntis Bahs un Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte dekāne prof. Inga Millere.

Atzinības raksts RSU Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras vadītājam prof. Ģirtam Briģim tika pasniegts par nozīmīgu ieguldījumu sabiedrības veselības veicināšanā, pētniecībā un jauno speciālistu izglītošanā.

Profesors RSU strādā vairāk nekā 30 gadu. Kopš 1992. gada viņš ir RSU Sabiedrības veselības un epidemoloģijas katedras vadītājs.

Prof Ģ. Briģis ir vairāku starptautiski nozīmīgu pētījumu vadītājs, izstrādājis sabiedrības veselības un epidemioloģijas kārtības un rokasgrāmatas. Izstrādājis un vadījis vairākus studiju kursus sabiedrības veselībā, epidemioloģijā un veselības aprūpes organizācijā. Vairāku vietējo un starptautisko profesionālo organizāciju vadītājs un biedrs.

Ģirts Briģis aktīvi iesaistījās informācijas sniegšanā plašākai sabiedrībai Covid-19 pandēmijas laikā pavasarī. Viņš sniedza plašas intervijas medijiem, skaidrojot sabiedrībai epidemioloģiskās drošības nosacījumus, kā arī palīdzēja organizēt palīdzību praktiskajā veselības aprūpes sistēmā.