Darbiniekiem
Reitingi

QS-Ranked-100-lead.jpgRīgas Stradiņa universitāte (RSU) ierindojas starp pasaules labākajām 801-1000 augstskolām, liecina nule kā publicētais QS starptautiskais augstskolu reitings.

RSU pirmo reizi reitinga Top1000 augstskolu (QS World University Rankings) vidū iekļuva pirms gada. Lai gan jau pērn RSU ierindojās starp 801–1000 labākajām pasaules augstskolām, RSU sniegums, kā liecina QS apkopotie dati, gada laikā ir uzlabojies, piešķirtajos attīstības punktos saņemot augstāku vērtējumu – 75 %. Visaugstāk ir novērtēta RSU spēja piesaistīt ārvalstu studentus un attīstīt programmas angļu valodā.

RSU_ekskursija_Cesis-lead.jpg

QS reitingā iekļautās 1000 augstskolas no 85 valstīm izvērtētas pēc sešiem kritērijiem: akadēmiskās reputācijas, darba devēju reputācijas, citējamības, studentu un akadēmiskā personāla proporcijas, kā arī ārzemju studentu un ārzemju mācībspēku īpatsvara. Minētajā QS augstskolu reitingā ir iekļuvušas vēl tikai divas universitātes no Latvijas.

RSU turpina izaugsmi atbilstoši ilgtermiņa attīstības stratēģijai, kas paredz RSU pozīciju kāpumu starptautiskajos augstskolu reitingos. Aizvadīto gadu laikā RSU jau ir panākusi ievērojamu izrāvienu, pilnveidojot un modernizējot studiju vidi, mācību materiālus, nostiprinot studiju programmu kvalitāti, ieviešot modernas simulāciju tehnoloģijas un investējot pētniecībā, kā arī kļūstot par internacionalizācijas līderi. RSU sasniegumus atzinīgi vērtē ārējie eksperti un sabiedrība – RSU jau trešo gadu pēc kārtas atzīta par augstskolu ar labāko reputāciju Latvijā (KANTAR pētījums).